Arhitektūras projektēšana

Personiska pieeja, uzmanības pievēršana ik detaļai un dizaina kreativitāte ir pamats ik projektam ko realizējam. Vienalga vai jums jau ir gatava nākamā projekta vīzija, vai nepieciešama iedvesma sākšanai, mūsu arhitektu un dizaineru komanda atradīs perfekto inovāciju, kreativitātes un funkcionalitātes miksli lai izveidotu unikālu un īpaši pielāgotu dizainu tieši jums.

Pirms dizaina konsultācija:

Lai saprastu jūsu vēlmes mēs ieturam pirms dizaina satikšanos. Tas palīdz mums jūs labāk iepazīt, lai saprastu jūsu dizaina vēlmes, piefiksētu objekta detaļas un noteiktu cenu robežas. Komunikācija ir pamats veiksmīgai sadarbībai.

Objekta dizains:

Katrs būvlaukums ir unikāls un piedāvā dažādas iespējas kā izveidot dizainu saskaņā ar reljefu. Kreatīvs un ilgtspējīgs dizains ir tāds kuru radot tiek ņemti vērā esošie dabas elementi un tie tiek iestrādāti kopējā būves dizainā.

Dizaina izstrāde:

Nav svarīgi cik dārgs vai liels ir projekts, mūsu atjautīgā dizaina ekspertu komanda strādās tik ilgi, līdz atradīs ideālo attiecību starp izskatu un funkcionalitāti, lai radītu patiesi unikālu dizainu tieši jums.

Celtniecības plānošana:

Vienmēr kad iespējams mēs jau dizaina tapšanas gaidā konsultējamies ar būvniekiem, lai garantētu ka izstrādātais dizains ir viegli un ātri uzbūvējams.

Mūsu dizaina projekti neatkarīgi no lieluma ietver pielāgotas mājas, atpūtas namus, daudzdzīvokļu ēkas, viesnīcas, noliktavas un biroju ēkas. Katrs projekts ir unikāls un iekļaujas jau esošajā ainavā.

Sazinieties ar mums lai uzzinātu vairāk par arhitektūras dizainu un vienotos par konsultācijas laiku. Kopā mēs pārvērtīsim jūsu vīziju realitāte.